beUNITED ın konuğu Servet Yardımcı | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Video yükleniyor...

beUNITED'ın konuğu Servet Yardımcı

Küçük resim

beIN SPORTS'un yepyeni program serisi beUNITED'da, Türk futbolunun sorunları masaya yatırılmaya ve çözüm önerileri tartışılmaya devam ediyor. 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı'nın konuk olduğu beUNITED, Güntekin Onay'ın sunumuyla 7 Mayıs Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de ekranlara geliyor.

Türk futbolunun karşılaştığı sorunları birlik ve beraberlik içinde masaya yatırıp tartışmayı ve çözüm önerileri ortaya koymayı hedefleyen beIN SPORTS, yepyeni özel röportaj serisinin yeni bölümünü sporseverler ile buluşturuyor. beUNITED'ın bu haftaki konuğu Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı oldu. Futbol endüstrisinin tüm paydaşlarının görüşlerini serbestçe paylaşabileceği bir açık platform niteliği taşıyan beUNITED'ın yeni bölümü, 7 Mayıs Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de.

Türk futbolunun sorunları aşmak için ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak adına hazırlanan bu özel röportaj serisinde, futbol endüstrisinin nasıl gelişebileceğine dair fikirler, sorunları aşmak için kimlere ne tür sorumluluklar düştüğüne ilişkin görüşler ve çözüm önerileri ekranlara taşınıyor.

Futbolun tüm paydaşlarına söz hakkı tanımayı hedefleyen programda, kamuoyunun merak ettiği sorular da muhatapları tarafından yanıtlanıyor. beUNITED, Türk futbolunun en önemli isimlerinin katılımıyla her cuma 23:00'te beIN SPORTS HD 1 ekranlarında.