beUNITED ın konuğu Şenol Güneş | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Video yükleniyor...

beUNITED'ın konuğu Şenol Güneş

Küçük resim
beIN SPORTS'un yepyeni program serisi beUNITED'da, Türk futbolunun sorunları masaya yatırılmaya ve çözüm önerileri tartışılmaya devam ediyor.  

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in konuk olduğu beUNITED'ın altıncı bölümü Güntekin Onay'ın sunumuyla 23 Nisan Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de ekranlara geliyor.  

Türk futbolunun karşılaştığı sorunları birlik ve beraberlik içinde masaya yatırıp tartışmayı ve çözüm önerileri ortaya koymayı hedefleyen beIN SPORTS, yepyeni özel röportaj serisinin altıncı bölümünü sporseverler ile buluşturuyor. beUNITED'ın altıncı konuğu A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş oldu. Futbol endüstrisinin tüm paydaşlarının görüşlerini serbestçe paylaşabileceği bir açık platform niteliği taşıyan beUNITED'ın altıncı bölümü, 23 Nisan Cuma günü saat 23:00'te beIN SPORTS HD 1'de.

Türk futbolunun sorunları aşmak için ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak adına hazırlanan bu özel röportaj serisinde, futbol endüstrisinin nasıl gelişebileceğine dair fikirler, sorunları aşmak için kimlere ne tür sorumluluklar düştüğüne ilişkin görüşler ve çözüm önerileri ekranlara taşınıyor.

Futbolun tüm paydaşlarına söz hakkı tanımayı hedefleyen programda, kamuoyunun merak ettiği sorular da muhatapları tarafından yanıtlanıyor. beUNITED, Türk futbolunun en önemli isimlerinin katılımıyla her cuma 23:00'te beIN SPORTS HD 1 ekranlarında.