Ahmet Nur Çebi beUNITED a konuk oldu | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Video yükleniyor...

Ahmet Nur Çebi, beUNITED'a konuk oldu

Küçük resim
beIN SPORTS’un yepyeni program serisi beUNITED’ta, Türk futbolunun sorunları masaya yatırılmaya ve çözüm önerileri tartışılmaya devam ediyor.  

Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin konuk olduğu beUNITED’ın ikinci bölümü, Güntekin Onay’ın sunumu ve beIN SPORTS'un aracılığıyla ekranlara geldi. 

Türk futbolunun karşılaştığı sorunları birlik ve beraberlik içinde masaya yatırıp tartışmayı ve çözüm önerileri ortaya koymayı hedefleyen beIN SPORTS, yepyeni özel röportaj serisinin ikinci bölümünü sporseverler ile buluşturdu. Birinci bölümünde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in katıldığı beUNITED’ın ikinci konuğu Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi oldu. Futbol endüstrisinin tüm paydaşlarının görüşlerini serbestçe paylaşabileceği bir açık platform niteliği taşıyan beUNITED’ın ikinci bölümü, furbolseverlerle buluştu.

beUNITED özel röportaj serisinin ikinci konuğu Çebi, Türk Futbolunun açmazlarına net öneriler getirdi. Ahmet Nur Çebi, kulüplerin geleceğini ipotek altına alan hatalardan gelir kaynaklarının çeşitlendirilememesine borç yapılandırma anlaşmasından Kulüpler Birliği Vakfı’nın yeni yaklaşımlarına kadar bir çok konuya değindi. Çebi ayrıca, ligde lider konumda bulunan Beşiktaş’a dair merak edilenleri, şampiyonluk yarışını ve Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’la ilgili düşüncelerini de paylaştı.

Türk futbolunun sorunları aşmak için ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik ruhunu canlandırmak adına hazırlanan bu özel röportaj serisinde, futbol endüstrisinin nasıl gelişebileceğine dair fikirler, sorunları aşmak için kimlere ne tür sorumluluklar düştüğüne ilişkin görüşler ve çözüm önerileri ekranlara taşınıyor.