Dybala Şampiyonlar Ligi nde oynamayabilir | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

"Dybala Şampiyonlar Ligi'nde oynamayabilir"

Video yükleniyor...

Juventus Teknik Direktörü Mauruzıo Sarri, transfer politikaları ve Paulo Dybala hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne 6 oyuncu yazamayacak olmalarının kendisinin veya sportif direktör Paratici'nin kararı olmadığını aktaran Sarri, "Listeye istediğiniz 17 oyuncuyu yazdıktan sonra kulüpten yetişmiş en az 4 oyuncu yazmanız gerekiyor ama bu sayı bizde yalnızca bir. Üstelik üç de kaleci yazmamız lazım. Gerçekten zor bir durum fakat çözüm arıyoruz. Eğer transfer piyasasından istediğimiz sonuçları alamazsak üst düzey altı oyuncumuzu Şampiyonlar Ligi listesine yazamayacağız" dedi.
 
Takımdan ayrılıp ayrılmayacağı bir türlü netleşmeyen Paulo Dybala hakkında da konuşan İtalyan teknik adam, "Dybala bizimle yalnızca iki antrenmana çıkabildi. Tam olarak hazır olduğunu söylemek çok zor. Takımda kalırsa sahte dokuz pozisyonunda neler yapıp yapamayacağını görmem gerek. Fakat dediğim gibi takımdan ayrılmasını beklediğimiz isimler var. Her şeyin sonunda Şampiyonlar Ligi'ne ismini veremeyeceğimiz futbolculardan birisi de Dybala olabilir" şeklinde konuştu.

Manchester United ve Tottenham'ın tekliflerini kabul etmeyen Arjantinli yıldızın ismi son olarak Parıs-Saint Germain ile anılıyor.