Beşiktaş çıkışını sürdürmek istiyor | beIN SPORTS Türkiye - beinsports.com.tr/

Beşiktaş çıkışını sürdürmek istiyor

Video yükleniyor...

Süper Lig'de arka arkaya iki maç kazanarak, kara bulutları dağıtan Beşiktaş aynı performansı Avrupa Ligi'ne de yansıtmayı amaçlıyor... Siyah beyazlılar, perşembe günü Braga deplasmanından galip dönerek, milli aradan önce oynayacağı Yukatel Denizlispor mücadelesine moralli çıkmak istiyor. 

Braga maçı için hazırlıklarını sürdüren siyah beyazlılarda sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan uzak kalan Georges Kevin Nkoudou takıma dönüyor. Sakatlığı atlatan ve forma giymek için hazır olan Fransız kanat oyuncusunun güç çalışmalarına ağırlık vererek oynamak için hazır hale geldiği öğrenildi. 

Beşiktaş'ta istediği formu yakalayamayan ve 11'e adapte olamayan Tyler Boyd da gözetim halinde... ABD milli takımı forması da giyen oyuncunun yeteri kadar hırslı olmadığını gören teknik heyet futbolcuyu kazanmanın da yollarını arıyor.  

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın takıma kazandırmak için büyük uğraş verdiği bir diğer futbolcu ise Oğuzhan Özyakup... Deneyimli teknik adamın, Braga karşısında oynatmayı planladığı Oğuzhan ile bire bir görüşme yaptığı kaydedildi. Avcı'nın milli futbolcuyu, büyük düşüş yaşayan Adem Ljajıc'e bir alternatif olarak gördüğü bildirildi.  

Öte yanda siyah beyazlılarda forma satışlarının 3 kat arttığı belirtildi. Satışların artmasında yönetim tarafından yapılan kampanyaların etkili olduğu ifade edilirken, yeni yönetim ile  camiada oluşan havanın taraftarla olan ilişkiye de pozitif olarak yansıdığı gözlemleniyor. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin konuşmalarında yaptığı biz vurgusunun  takım içinde de memnuniyet ve güven duygusu yarattığı gelen haberler arasında...